Międzynarodowy Dzień Kropki

W poniedziałek – 17 września – całkowicie nas zakropkowało. A wszystko za sprawą Międzynarodowego Dnia Kropki, który na całym świecie obchodzony jest 15 września.
Tego dnia wszyscy przyszliśmy do szkoły ubrani w kropki, a ci, którzy nie znaleźli w swojej szafie odpowiedniego stroju, ozdobili bluzki, spodnie, sukienki, a nawet twarze własnoręcznie wykonanymi, kolorowymi kropkami.

Lekcje również były wyjątkowe, poznaliśmy na nich Vashti – nieśmiałą dziewczynkę, której poruszająca historia stała się inspiracją do ustanowienia tego wspaniałego święta.
W holu szkoły można było podziwiać prace plastyczne, których motywem przewodnim była kropka, a na gałązkach Drzewa Talentów uczniowie „zawieszali” kropki z opisem swojego talentu.

Dzień Kropki to radosne święto kreatywności. Tego dnia uśmiech nie znikał z naszych twarzy. Dzieliliśmy się radością, zarażaliśmy optymizmem i doskonale się razem bawiliśmy.

Anna Szewczyk
Emilia Kusak – Jankowska