Najlepsi w województwie!!!!!

Piłkarze ręczni klasy 4d reprezentujący barwy klubu MKS Poznań okazali się najlepszym zespołem w kategorii klas 4 w Wielkopolsce. 12 maja w Kościanie odbył się Finał Wojewódzki w kategorii Dzieci Młodszych podczas którego nasz zespół okazał się bezkonkurencyjny.

Po ponad półrocznej sportowej walce, wielu rozegranych meczach
i turniejach, bez porażki na koncie chłopcy dotarli do Wielkiego Finału. Podczas rozgrywek w Kościanie szczypiorniści pokonali w grupie zespoły z Ostrowa Wlkp oraz Jerki. W półfinale spotkali się z drużyną gospodarzy wygrywając 9:5 co dało im awans do finału w którym po fantastycznej grze zwyciężyli 8:5 z zawodnikami z Leszna.

Cały zespół zasługuje na ogromną pochwałę za zaangażowanie, walkę do ostatnich sił oraz sportową postawę. Cieszyliśmy się również z indywidualnego wyróżnienia dla Nikodema Jokiela, który został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Finału.

Brawo!!!

Joanna Draszkiewicz