Wycieczka 3b na Ławicę

23 marca klasa 3 b wybrała się na wycieczkę do Portu Lotniczego na Ławicy. Był to czas pełen wrażeń. Nasz pilot wycieczki oprowadził nas i wszystko dokładnie wyjaśnił.

Przeszliśmy całą ścieżkę pasażera. Dowiedzieliśmy się co to jest check-in. Zwiedziliśmy terminal pasażerski. Otrzymaliśmy karty pokładowe przy stanowisku check-in. Zapoznaliśmy się z zasadami obowiązującymi podczas kontroli. Dowiedzieliśmy się jakie bagaże możemy zabrać. Przeszliśmy przez kontrolę bezpieczeństwa do hali odlotów. Mogliśmy także zwiedzić salon Buisness Executive Lounge. Przeszliśmy do hali przylotów i tam obserwowaliśmy wydawanie walizek. Z tarasu widokowego podziwialiśmy przyloty i odloty samolotów. Nawet pan Pilot do nas serdecznie pomachał.

Największą radość sprawiła nam słowna niespodzianka, gdy przez głośniki usłyszeliśmy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 są na lotnisku.

Jolanta Ławniczak