Nagrody w konkursie „Rysunek o Bia艂ej Lasce”

Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e dzieci ze 艣wietlicy zosta艂y nagrodzone w konkursie plastycznym „Rysunek o Bia艂ej Lasce„, organizowanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Niewidomych. Prace by艂y przygotowane pod okiem pani Karoliny Walig贸ry.

Nagroda i dyplomy osta艂y ju偶 wr臋czone dzieciom – GRATULUJEMY!

 

Magdalena Olejniczak