W ubieg艂ym tygodniu Biskupin prze偶ywa艂 prawdziwe obl臋偶enie. Najpierw odwiedzi艂y go klasy 4b i d naszej Si贸demki, a dwa dni p贸藕niej 4c,e i g.
Najazd przeprowadzono w celu zdobycia wiedzy o tradycjach andrzejkowych, a 艂upami mia艂y by膰 ozdoby zwi膮zane z tym 艣wi臋tem. Na miejscu czeka艂a nas moc atrakcji. Po kr贸tkiej, ale tre艣ciwej pogadance o tym, jak to kiedy艣 艣wi臋towano Andrzejki i Katarzynki, uczniowie przyst膮pili do dzia艂ania. Wzi臋li sprawy w swoje r臋ce. Dos艂ownie…