Certyfikat: Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym 2018

Z przyjemnością i dumą zawiadamiamy, że Nasza Szkoła została nagrodzona certyfikatem “Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym 2018“.

Poniżej oficjalna informacja, jaką otrzymaliśmy od organizatora kampanii „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”, organizowanej już po raz piąty.


Szanowni Państwo,

Dobiegła końca kampania społeczna ,,Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” 2018. Składamy serdeczne podziękowanie za Państwa udział i wszelkie działania na rzecz osób z dysfunkcją wzroku. Państwa zaangażowanie i praca na rzecz edukacji w tym zakresie pomoże nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim ludziom z problemami wzrokowymi aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz kulturalnym w środowisku lokalnym.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy Kampanii Społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”

Zenona Góra i Dorota Triebwasser.