Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca to dzień, na który z niecierpliwością czekało wielu uczniów.

Po niespełna dziesięciu miesiącach wytężonej nauki, dzieci i młodzież mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Zanim jednak to uczynili, nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

O godzinie 8:00 z Panią Dyrektor Anettą Dropińską-Pawlicką i nauczycielami spotkali się uczniowie klas I-III, a o godzinie 10:00 uczniowie klas IV-VII.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor złożyła uczniom życzenia, aby nadchodzące wakacje były dla nich czasem wytchnienia i okazją do dobrze oraz mądrze spędzonego czasu, a także by na kolejny rok szkolny wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych wyzwań i zadań.

Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i innym pracownikom Szkoły oraz rodzicom za życzliwą współpracę.

Po oficjalnej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udawali się do klas, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw oraz nagród.
Klasy III i VI pożegnały dotychczasowych wychowawców.

Wszystkim uczniom życzymy dobrego oraz bezpiecznego wypoczynku.

Zobacz zdjęcia.