7 kartonów książek od Siódemki

1 000 książek od naszych Siódemkowiczów!

Gorące podziękowania za udział w wielkiej akcji zbierania książek dla szpitali, w których zostaną utworzone biblioteki dla chorych.

W 7 kartonach zmieściło się 900 książek dla dzieci i dorosłych. Około 60 książek podarowaliśmy naszym rodakom z Białorusi. 40 książek przekazaliśmy naszym najmłodszym dzieciom w świetlicy, ponieważ nie spełniały wymogów zbiórki (książki z naklejkami, kolorowanki, wycinanki), za to świetnie nadawały się dla naszych milusińskich.

Fotorelacja pokazuje, jak wielu uczniów jest zaangażowanych w każdej zbiórce do segregowania, układania, pakowania i przenoszenia. Kochani, bez Was by się to nie udało!

A na koniec wielka niespodzianka. W magazynie zbiorczym obsługuje nas uprzejmy – absolwent Siódemki pan Wiktor Świętek, który Wszystkich serdecznie pozdrawia!

GORĄCE PODZIĘKOWANIA ZA KAŻDĄ KSIĄŻKĘ I KSIĄŻECZKĘ.
Dobro wraca, poczekajmy cierpliwie 🙂

Jolanta Podgórna