Pierwsza Poznańska Parada Pokoleń

Szanowni Państwo,
w dniu 2 czerwca 2018 roku odbędzie się Pierwsza Poznańska Parada Pokoleń.

Plakat

Będzie to wydarzenie dla całych rodzin, łączące pokolenia – seniorów z młodzieżą, dziadków z wnukami, młodszych ze starszymi. Będzie to czas wspólnej zabawy i radości. W programie przewidziane są atrakcje dedykowane zarówno poszczególnym pokoleniom, jak i takie, które podkreślą znaczenie współpracy młodszych ze starszymi.

Parada rozpocznie się o godzinie 12. na Starym Rynku, skąd po wysłuchaniu hejnału i powitaniu przez Prezydenta Miasta Poznania ruszy w barwnym, wesołym, rozśpiewanym korowodzie do Parku Stare Koryto Warty, gdzie aż do godziny 17. będzie można wysłuchać koncertów znanych gwiazd, wziąć udział we wspólnej zabawie i wielu atrakcjach, warsztatach, pokazach.

Czytaj więcej…