Jak 3e przygotowuje si臋 do 艢wi膮t?

艢wi臋ta wielkanocne za pasem, wi臋c uczniowie 3 e postanowili przygotowa膰 si臋 do nich z nale偶yt膮 staranno艣ci膮.

W Glinianej Kuli ulepili miseczki. Pewnego dnia wykorzystali swoje prace do posiania rze偶uchy. Siewy wykonali tradycyjn膮 metod膮 „na wat臋”. Ka偶dy starannie wype艂ni艂 ni膮 swoje naczynie, pola艂 wod膮 i precyzyjnie posypa艂 pachn膮cymi ziarenkami.

Czytaj wi臋cej.