Pod koniec pa藕dziernika nasze dzieci z ko艂a Wolontariatu uda艂y si臋 do zaprzyja藕nionego DPS, przy ulicy Sielskiej. Tym razem uczniowie, poprzez audycj臋, dotarli do ka偶dego, nawet najbardziej ob艂o偶nie chorego, z kt贸rym kontakt w innej formie nie by艂by mo偶liwy.
Za艣piewali艣my na wszystkie mo偶liwe g艂osy, czyli wniebog艂osy. Wnie艣li艣my tyle rado艣ci, ile si臋 da艂o. A na dow贸d, 偶e by艂o to 艣piewanie na 偶ywo, pozostawili艣my bukiecik kwiat贸w.
Jolanta Podg贸rna



