Uroczyste zako艅czenie roku szkolnego

Uroczyste zako艅czenie roku szkolnego odb臋dzie si臋 w pi膮tek:

  • klasy I i II – zbi贸rka o godz. 8:30 na ma艂ym boisku
  • klasy III do VI – zbi贸rka o godz. 10:00 na du偶ym boisku

Zapraszamy