„Drzwi Otwarte” w Poznańskim Centrum Świadczeń

Poznańskie Centrum Świadczeń organizuje „Drzwi Otwarte” dla mieszkańców Miasta Poznania.
W dniu 27 maja 2017r. w godzinach od 9.00 do 14.00 Poznańskie Centrum Świadczeń organizuje „Drzwi Otwarte” dla mieszkańców Miasta Poznania, którzy chcieliby uzyskać informacje na temat oferty świadczeń realizowanych w Centrum.
Pracownicy Centrum Świadczeń:

  • udzielą wszystkich niezbędnych informacji
  • powiedzą jak skompletować dokumentację do wniosku
  • pomogą wypełnić wniosek
  • umówią wizytę w dogodnym terminie
  • powiedzą jak można załatwić sprawę bez konieczności wychodzenia z domu – za pośrednictwem poczty elektronicznej
  • powiedzą jak i gdzie korzystać z ePUAP
  • powiedzą jak założyć i potwierdzić Profil zaufany

Podczas „Drzwi Otwartych” na najmłodszych, którzy przyjdą z rodzicami, będzie czekał kącik zabaw z atrakcjami natomiast dorośli będą mogli skorzystać z pomiarów ciśnienia oraz pomiarów glukozy i wskaźnika masy ciała.