Dzień absolwenta „Siódemki” 2017

19 kwietnia obchodzony był już czwarty raz w naszej szkole
DZIEŃ ABSOLWENTA SIÓDEMKI.

Przede wszystkim cieszy fakt, że aż ponad 50 byłych uczniów odpowiedziało na zaproszenie i uczestniczyło w przygotowanym specjalnie dla nich spotkaniu. O godzinie 10.00 powitała ich Pani Dyrektor Anetta Dropińska–Pawlicka i poprowadziła krótki dialog z uczniami. Potem odbył się tradycyjny już „Quiz wiedzy o Siódemce” i okazuje się, że ABSOLWENCI pamiętają całkiem sporo. Najwięcej prawidłowych odpowiedzi udzieliły Marysia Łopińska i Marta Nowak – gratulujemy i po majowym weekendzie zapraszamy do szkolnej biblioteki po odbiór upominków.

Jak zawsze miłymi słowami ABSOLWENCI uzupełnili ostatnie zdanie quizu: NASZA SIÓDEMKA TO JEST SZKOŁA…
• ambitna
• dobrze przygotowująca do gimnazjum
• na maxa odjazdowa
• pełna możliwości
• pełna zabaw i humoru
• z pasją
• przyjazna
• na poziomie
• fajna i miła
• najlepsza

Potem nasze Panie Wuefistki wspaniale zorganizowały zajęcia w szkolnej sali gimnastycznej: rzuty do kosza, biegi sztafetowe i mecz piłki nożnej.
Bawili się razem i obecni, i byli uczniowie Siódemki.
To wszystko doskonale obrazują zdjęcia z naszej galerii – zapraszamy!

A na WAS DRODZY ABSOLWENCI czekamy znów za rok!

Małgorzata Stankowska

opublikowano 24.04.2017