Wizyta dzieci z Przedszkola nr 1 „Bajkowy Zamek” w klasie 3f

23 marca mieliśmy w klasie 3f niezwykłych gości. Odwiedziły nas dzieci z grupy „Krasnala Hałabały”. Każdy trzecioklasista zaopiekował się młodszym kolegą lub koleżanką. Najpierw pokazaliśmy przedszkolakom kilka ciekawych miejsc w naszej szkole. Zajrzeliśmy do stołówki, świetlicy, sali gimnastycznej i biblioteki. Później udaliśmy się do sali 208, gdzie rozwiązywaliśmy wiosenne zagadki i wspólnie stworzyliśmy piękny obraz przedstawiający łąkę pełną stokrotek. Obejrzeliśmy również krótki pokaz zdjęć, które ukazywały najważniejsze wydarzenia z życia naszej klasy. Przedszkolaki zobaczyły, ile przygód czeka na nie w szkole. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało drobny upominek – kolorowego motylka ze słodką niespodzianką. To było bardzo sympatyczne spotkanie!

Izabela Jarosz i uczniowie klasy 3f

publikacja: 23.03.2017