Wizyta pani profesor Pameli Howland

Dnia 13 grudnia 2017 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Panią Profesor Pamelę Howland, która odwiedziła uczniów klas siódmych dwujęzycznych. Celem wizyty było przybliżenie uczniom tradycji obchodzenia świąt Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych, a także wspólne zaśpiewanie piosenek świątecznych.

Pani Pamela Howland jest z wykształcenia muzykiem-pianistką. Pracuje na Uniwersytecie w Karolinie Południowej w Stanach Zjednoczonych. Obecnie przebywa na stypendium Fullbrighta w Polsce, w celu propagowania kultury amerykańskiej. Spotkanie odbyło się dzięki Pani dr Annie Broszkiewicz, z Wydziału Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z którym od tego roku ściśle współpracuje Nasza Szkoła.

Magdalena Jastrzębska, Katarzyna Miler.

Opublikowano: 18.12.2017