Święta dla wszystkich

Każdego roku ludzie cieszą się Świętami, zasiadają przy świątecznych stołach w otoczeniu rodziny i bliskich osób. Są jednak ludzie, którzy z różnych względów spędzają Święta samotnie, czują się opuszczeni. Ale nie są sami!

Dzieci z Małego Samorządu Uczniowskiego przygotowały akcję „Święta dla wszystkich„, której celem było okazanie pamięci samotnym ludziom z Parafii św. Rodziny w Poznaniu i pensjonariuszom zaprzyjaźnionego Domu Opieki.
Wszyscy uczniowie klas 1-3 przygotowali 144 piękne kartki świąteczne. Mały Samorząd Uczniowski uzupełnił życzenia, a tę radość w nich zawartą, przekażą adresatom uczniowie z Koła „Caritas” pod opieką p. Joli Podgórnej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej świątecznej akcji i wsparli ją swoimi dziełami! Tą kartką wywołamy uśmiech na niejednej twarzy!

W imieniu Małego Samorządu Uczniowskiego

Adriana Maćkowiak