Podziękowania dla darczyńców makaronów i mydeł

KOCHANI DARCZYŃCY MAKARONU i MYDEŁ! JESTEŚCIE CUDOWNI!

4 grudnia rozpoczęliśmy akcję zbierania makaronu i mydła dla osób bezdomnych. Zadeklarowaliśmy 400 paczek makaronu i 200 mydeł.
Po dwóch tygodniach zebraliśmy na przekór: ponad 300 makaronów i 400 mydeł. I stąd popłynął do Was gorący apel o uzbieranie brakujących paczek tego włoskiego specjału…

Okazaliście się cudowni w swej gorliwości, przez cztery dni (od poniedziałku – do czwartku) włożyliście do kosza… kolejnych 300 paczek makaronu! Czyli w sumie zawieziemy o 200 więcej makaronów i tyleż więcej mydła (obliczenia po konsultacji z panią Draszkiewicz :)).

I ostatnia przeszkoda, to przewiezienie 16 kartonów na MTP… i tu znaleźliśmy św. Mikołaja w postaci dziadka naszych siódemkowych dzieci: Julki i Rafała Mrówczyńskich. Pan Błażej za pomocą sań i reniferów… no dobrze, trochę mnie poniosło, swoim autem z przyczepą zawiózł drogocenny towar na miejsce zbiórki. Dziękujemy z całego serca!!!

I jeszcze podziękowanie dla naszych asów z 7d, którzy rzucili się do walki z kartonami i nosili je, jak piórko, ale wiadomo dla sportowców to tylko rozgrzewka.
…i jeszcze podziękowania dla szkolnego wolontariatu, który uwijał się jak mróweczki, żeby pakować, liczyć, segregować i robić tyle szumu ile potrzeba. Nie wiem czy ten makaron się przy tym nie zagotował…

Kochani Rodzice, Uczniowie! Dziękuję w tym miejscu za Wasz udział i wsparcie we wszystkich akcjach minionego roku. Nic by się nie udało bez aktywności Rodziców, szaleństwa Dzieci, wsparcia Nauczycieli i przychylności Dyrekcji. SP 7 ma skrzydła i dodaje skrzydeł.

Jolanta Podgórna

Opublikowano: 22.12.2017

Strona Szkoły Podstawowej nr 7 im.Erazma z Rotterdamu w Poznaniu

Pomniejsz / powiększ czcionkę
Zmień kontrast