Konkurs recytatorski wierszy Agnieszki Frączek

6 grudnia odbyła się w Szkole Podstawowej nr 25 w Poznaniu kolejna już edycja konkursu recytatorskiego pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Poznania i Rady Osiedla Wilda, pod hasłem „Zimowe Poezjobranie”.

Tematem tegorocznej edycji były wiersze pani Agnieszki Frączek, a uczestnikami – uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych miasta Poznania i okolic. W konkursie brało udział 44 recytatorów. Przewodniczącą jury była sama autorka prezentowanych przez dzieci wierszy.

Naszą szkołę reprezentowali: Natalka Markowska z klasy 2a i Wojtek Jagielski z klasy 2b. Nasi przedstawiciele wybrali do recytacji wiersz „Półtorej” i „Całuski i buziaczki”.
Konkurencja była bardzo duża, dlatego też z wielką dumą informuję, iż nasza szkoła otrzymała wyjątkowe wyróżnienie, bo byliśmy jedyną szkołą spośród wszystkich reprezentowanych na konkursie, której oboje przedstawiciele otrzymali nagrody! Zarówno Natalka jak i Wojtek otrzymali wyróżnienia za swoje interpretacje wierszy pani Agnieszki Frączek.

Ogromne gratulacje!
Agata Borowska

Opublikowano: 7.12.2017

Strona Szkoły Podstawowej nr 7 im.Erazma z Rotterdamu w Poznaniu

Pomniejsz / powiększ czcionkę
Zmień kontrast