Kiedy słowa są bezsilne… jest muzyka!

2 października Siódemka po raz kolejny obchodziła Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji dla wszystkich uczniów starszych klas naszej szkoły odbyły się uroczyste koncerty. Zgodnie z ideą tego święta publiczność miała doskonałą okazję, by spotkać się muzyką wykonywaną na żywo, a młodzi wykonawcy mieli szansę podzielić się efektami swoich muzycznych pasji. Podczas koncertów uczniowie zaprezentowali utwory instrumentalne, wokalne, a także taniec. Wszystkie występy młodych wykonawców spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności. Mamy nadzieję, że muzyczne spotkania w Siódemce będą zachętą i inspiracją, by tworzyć muzykę, nie tylko na lekcjach. Choć kolejne spotkania z muzyką przed nami, już teraz życzmy wszystkich uczniom i nauczycielom wielu twórczych chwil z muzyką!

Uczniowie biorący udział w Międzynarodowym  Dniu Muzyki:

• Weronika Cybulska – śpiew
  • Konstancja Dembińska – gitara