Spalamy kalorie zjedzone z deserem:))

Na pierwszych dwóch lekcjach zjedliśmy milion kalorii wraz z deserem, musieliśmy znaleźć sposób na spalenie takiej bomby kalorycznej. Dlatego skorzystaliśmy z lekcji wf i na boisku szkolnym lekcję zorganizowali nam koledzy klasowi: Bartek i Adam z klasy 2 e. Była to lekcja odwrócona – dzieci uczyły dzieci. Ponieważ chłopcy trenują piłkę nożną poza szkołą, przeprowadzili z nami elementy treningu. Musieliśmy najpierw rozgrzać się bawiąc w berka, później w berka policjanta, a na końcu w murarza. Następnie braliśmy udział w biegu z piłką i strzelaniu do bramki z pachołków. Na końcu treningu strzelaliśmy karne jednemu z kolegów. Drugi organizował następną część lekcji. Po „golach” podzieliliśmy się na zespoły: chętni grali mecz piłki nożnej, a kto nie czuł się na siłach – brał udział w zabawach na ogródku szkolnym.
Bardzo, bardzo lekcja nam się podobała – chłopcy zasłużyli na brawa i podziękowanie. Wszystko to otrzymali po zakończonych zajęciach. Dziękujemy!!!

Adriana Maćkowiak – wychowawczyni wraz z dziećmi z 2 e

Opublikowano: 8.06.2017