Na pierwszych dw贸ch lekcjach zjedli艣my milion kalorii wraz z deserem, musieli艣my znale藕膰 spos贸b na spalenie takiej bomby kalorycznej. Dlatego skorzystali艣my z lekcji wf i na boisku szkolnym lekcj臋 zorganizowali nam koledzy klasowi: Bartek i Adam z klasy 2 e. By艂a to lekcja odwr贸cona – dzieci uczy艂y dzieci. Poniewa偶 ch艂opcy trenuj膮 pi艂k臋 no偶n膮 poza szko艂膮, przeprowadzili z nami elementy treningu. Musieli艣my najpierw rozgrza膰 si臋 bawi膮c w berka, p贸藕niej w berka policjanta, a na ko艅cu w murarza. Nast臋pnie brali艣my udzia艂 w biegu z pi艂k膮 i strzelaniu do bramki z pacho艂k贸w. Na ko艅cu treningu strzelali艣my karne jednemu z koleg贸w. Drugi organizowa艂 nast臋pn膮 cz臋艣膰 lekcji. Po „golach” podzielili艣my si臋 na zespo艂y: ch臋tni grali mecz pi艂ki no偶nej, a kto nie czu艂 si臋 na si艂ach – bra艂 udzia艂 w zabawach na ogr贸dku szkolnym.
Bardzo, bardzo lekcja nam si臋 podoba艂a – ch艂opcy zas艂u偶yli na brawa i podzi臋kowanie. Wszystko to otrzymali po zako艅czonych zaj臋ciach. Dzi臋kujemy!!!
Adriana Ma膰kowiak – wychowawczyni wraz z dzie膰mi z 2 e
Opublikowano: 8.06.2017






