Konferencja Małych Medyków

Wtorkowymi warsztatami stomatologicznymi nasi Czwartoklasiści zakończyli swoją wspaniałą akademicką przygodę.
Dwa tygodnie wcześniej wzięli udział w konferencji, którą uroczyście otworzył Prof. dr hab. Edmund Grześkowiak – Prorektor Uniwersytetu Medycznego ds. Studenckich.
Wykład inauguracyjny „O chorobach wewnętrznego lustra” Pana Prof. dr hab. med. Wojciecha Cichego, zmusił wszystkich uczestników do wielu refleksji na temat dbałości o stan własnego zdrowia.
Wspaniałe były również wykłady dzieci – współuczestników konferencji. Opowiadali o swoich pasjach: pływaniu, kameleonach, fotografowaniu, Tatrach.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za ciekawe zajęcia w ramach projektu.
Naszym Studentom gratuluję wytrwałości i życzę, aby za kilka lat powrócili w gościnne progi Uniwersytetu Medycznego, już tak „na serio”.

Wiesława Ciuksza

Opublikowano: 21.06.2017