Nasza uczennica finalistką ogólnopolskiego konkursu plastycznego! BRAWO!!!

Uczennica naszej szkoły – Nina Pilarek z klasy 5b została finalistką ogólnopolskiego konkursu plastycznego
Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 2030

9 grudnia w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród i dyplomów w konkursie plastycznym. Praca Niny, przygotowana pod kierunkiem Pani Jolanty Paluszak – Dudy, zatytułowana Nie traćmy nadziei opatrzona była takim oto opisem:

Z powodu zanieczyszczonej atmosfery miasta stopniowo wyludniają się. Po wielu latach ludzie zupełnie porzucają miasta, które popadają w ruinę. Jednak silna natura znajduje tam miejsce. Zamieszkuje ulice, domy i latarnie. Ukrywa się przed Złem, które przybliża się do Ziemi i próbuje ją zniszczyć.

nina_swiat-2030
Nie traćmy nadziei – Nina Pilarek

W Warszawie Nina Pilarek uczestniczyła w czterogodzinnych warsztatach z robotyki. Podczas finałowej gali otrzymała cenną nagrodę w postaci Lofi Robota Eduboxa oraz dyplom finalisty.

Gratulujemy!

Katarzyna Brzezińska