Dyskoteka andrzejkowa

Na andrzejkowej dyskotece uczniów klas IV-VI wszyscy bawili się doskonale. Tym bardziej, że „szaleństwo” na parkiecie przerwały na krótką chwilę dwie niecodzienne atrakcje. Obserwując z jaką gracją poruszają się tancerze, samorząd uczniowski wybrał królową i króla dyskoteki.

Miło nam poinformować, że korony (oraz słodkości!) otrzymali: Kinga Brzęcka z klasy 4a oraz Franek Wieczorek z 6d.

Królewska para zatańczyła razem przy oklaskach i wiwatach licznie zgromadzonej publiczności.

A drugą niespodziankę prosimy obejrzeć. W taki oto sposób dołączyliśmy do najpopularniejszej ostatnio internetowej zabawy „mannequin challenge”. Chyba się nam udało … no, może z drobnymi niedoskonałościami…Nie szkodzi! Było super!

Zapraszamy na film: Manekiny z Siódemki 🙂