Wielkopolska Szkoła Roku – wyróżnienie dla Siódemki

   Nasza Szkoła wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego – Wielkopolska Szkoła Roku, którego celem było wyróżnienie przedszkoli i szkół kształtujących wśród uczniów poczucie własnej tożsamości i postaw patriotycznych z jednoczesnym modelowaniem wzorca nowoczesnego Wielkopolanina.
21 października 2016 roku w Auli Nowa Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na uroczystości zorganizowanej przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego pani Dorota Kinal Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki  oraz  pani Marzena Wodzińska Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego  wręczyły nagrody i wyróżnienia.

Gala - Wielkopolska Szkoła Roku - foto.: Głos Wielkopolski

Z radością informujemy, że Siódemka została wyróżniona przez Kapitułę Konkursu. W imieniu Pani Dyrektor Anetty Dropińskiej- Pawlickiej, pani Agata Maćkowiak odebrała statuetkę oraz dyplom dla naszej szkoły.

Zobacz więcej