Mikołajki na sportowo w 1A i 1B

6 grudnia to czas, kiedy wszystkie dzieci czekają na św. Mikołaja. Tak też było i w tym roku szkolnym. Ten dzień wszystkie nasze Pierwszaki powitały z uśmiechem na ustach no i oczywiście w czerwonym stroju. Każda z klas pierwszych oprócz mikołajkowych niespodzianek uczestniczyła też w tym dniu w zawodach sportowych , czyli Mikołajkach na sportowo. Pierwszą konkurencją sportową był bieg reniferów. Liczyła się tu nie szybkość, ale precyzja wykonania. Kolejne zadanie to grupowe przeciąganie liny z zawiązanym na jej końcach workiem Mikołaja, oczywiście wypełnionym prezentami. W tym zadaniu liczyła się współpraca całej grupy. Na zakończenie zajęć odbyła się „bitwa śnieżna”, podczas której dzieciaki miały za zadanie poćwiczyć celność rzutu. Wszyscy bawili się wspaniale, a czas minął zbyt szybko.

Dziękujemy pani Karolinie, która przygotowała i przeprowadziła zabawne i ciekawe sportowe konkurencje.

Uczniowie klasy 1a i 1b z wychowawczyniami

publikacja: 12 XI 2016