Poznańskie Centra Koszykówki w Siódemce

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do projektu: Poznańskie Centra Koszykówki. Zajęcia z koszykówki organizowane dla dziewczynek kl.2 i kl.3 prowadzone są od września trzy razy w tygodniu dla wszystkich chętnych. Zajęcia te mają charakter bardziej zabawy niż treningu koszykarskiego, ale wszystkim się to podoba, bo frekwencja na zajęciach jest bardzo, bardzo duża. Z klas trzecich na zajęcia uczęszczają 23 osoby, a z klas drugich uczęszcza 21 osób.

Powoli dziewczynki wprowadzane są w zasady i tajniki gry. Już niedługo zawodniczki z klas trzecich będą mogły się sprawdzić w pierwszym turnieju koszykarskim organizowanym w naszej szkole 13 grudnia. Każdy trening dla małych zawodniczek to mnóstwo emocji, inwencji i temperamentu oraz zapału do pracy.

Trener
Katarzyna Barańska