Pierwszy Krok Mini-Kosza 2017

Młodzi koszykarze Siódemki zwycięzcami turnieju „Pierwszy Krok Mini-Kosza 2017″, który odbył się dnia 5 kwietnia 2017 w Szkole Podstawowej nr 7.

W imprezie wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych: SP7, SP11, SP35, SP65 i SP79.

Turniej został rozegrany w dwóch etapach: pierwszą część stanowił turniej mini-kosza (ostatni etap Ligii klas IV), a druga część wypełniona została konkurencjami sprawnościowymi z elementami koszykówki i ćwiczeń ogólnorozwojowych.

foto: A.Chmielewski

Reprezentacja SP7 wygrała Ligę klas IV z kompletem zwycięstw przed SP65, SP79, SP35 i SP11. Część sprawnościową również wygrała nasza drużyna, a drugie miejsce zajęli uczniowie reprezentujący SP79. Kolejne miejsca zajęły drużyny SP35, SP65 i SP11. Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i słodkie upominki oraz dyplomy i okolicznościowe statuetki.

Koszykarzom z 4d gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów !!!

Alicja Dubel

Galerię zdjęć z turnieju przygotował Pan Adam Chmielewski