Wygenerowano 2.10.2017r. w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 a » 1 b » 1 c » 1 d » 2 a » 2 b » 3 a » 3 b » 3 c » 3 d » 3 e » 3 f » 3 g » 3 h » 4 a » 4 b » 4 c » 4 d » 4 e » 4 f » 5 a » 5 b » 5 c » 5 d » 6 a » 6 b » 6 c » 6 d » 7 a » 7 b » 7 c » 7 d

===

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
4 a - Mikołajczak A. (103)
matematyka
4 a - Jarzina E. (110)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
4 a - Grabowska K. (sg1)
język angielski
4 a - Miler K. (12)
język polski
4 a - Mikołajczak A. (4)
religia
4 a rel. - Podgórna J. (12)
3 09:45-10:30 matematyka
4 a - Jarzina E. (110)
plastyka
4 a - Paluszak-Duda J. (208)
muzyka
4 a - Miler K. (12)
przyroda
4 a - Matecka E. (10)
4 10:50-11:35 matematyka
4 a - Jarzina E. (110)
język polski
4 a - Mikołajczak A. (103)
technika
4 a - Paluszak-Duda J. (208)
zajęcia z wychowawcą
4 a - Miler K. (12)
język polski
4 a - Mikołajczak A. (4)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
4 a - Grabowska K. (sg2)
informatyka
4 a - Gągało A. (109)
matematyka
4 a - Jarzina E. (110)
wychowanie fizyczne
4 a - Grabowska K. (sg1)
język angielski
4 a - Miler K. (12)
6 12:40-13:25 religia
4 a rel. - Podgórna J. (5)
przyroda
4 a - Matecka E. (104)
historia
4 a - Tomaszczyk A. (101)
7 13:45-14:30 język polski
4 a - Mikołajczak A. (103)
język angielski
4 a - Miler K. (12)
wychowanie fizyczne
4 a - Grabowska K. (209)
8 14:40-15:25 techniki uczenia się
4 a tuz - Janas I. (5)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 b - Dubel A. (sg1)
muzyka
4 b - Miler K. (12)
przyroda
4 b - Matecka E. (10)
2 08:50-09:35 matematyka
4 b - Jarzina E. (110)
religia
4 b rel. - Podgórna J. (5)
matematyka
4 b - Jarzina E. (110)
matematyka
4 b - Jarzina E. (110)
3 09:45-10:30 język angielski
4 b - Szajek A. (4)
wychowanie do życia w rodzinie
4 b wdzr - Jakubowska K. (103)
matematyka
4 b - Jarzina E. (110)
język polski
4 b - Mikołajczak A. (4)
religia
4 b rel. - Podgórna J. (5)
4 10:50-11:35 język polski
4 b - Mikołajczak A. (103)
historia
4 b - Tomaszczyk A. (102)
język polski
4 b - Mikołajczak A. (103)
wychowanie fizyczne
4 b - Dubel A. (sg1)
informatyka
4 b - Gągało A. (109)
5 11:45-12:30 język polski
4 b - Mikołajczak A. (9)
wychowanie fizyczne
4 b - Dubel A. (sg2)
zajęcia z wychowawcą
4 b - Dubel A. (109)
język polski
4 b - Mikołajczak A. (4)
6 12:40-13:25 wychowanie fizyczne
4 b - Dubel A. (sg1)
plastyka
4 b - Paluszak-Duda J. (208)
język angielski
4 b - Szajek A. (9)
7 13:45-14:30 przyroda
4 b - Matecka E. (10)
technika
4 b - Paluszak-Duda J. (208)
8 14:40-15:25 język angielski
4 b - Szajek A. (4)
9 15:30-16:15 etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
10 16:20-17:05 etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 technika
4 c - Paluszak-Duda J. (208)
2 08:50-09:35 matematyka
4 c - Moch U. (4)
religia
4 c rel. - Podgórna J. (5)
plastyka
4 c - Paluszak-Duda J. (208)
3 09:45-10:30 przyroda
4 c - Brzezińska K. (11)
matematyka
4 c - Moch U. (4)
język angielski
4 c - Snopek A. (109)
język polski
4 c - Mikołajczak A. (4)
4 10:50-11:35 historia
4 c - Tomaszczyk A. (104)
matematyka
4 c - Moch U. (4)
język angielski
4 c - Snopek A. (10)
zajęcia z wychowawcą
4 c - Barańska K. (10)
przyroda
4 c - Brzezińska K. (11)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
4 c - Barańska K. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 c - Barańska K. (sg2)
język polski
4 c - Mikołajczak A. (103)
wychowanie fizyczne
4 c - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 c - Barańska K. (sg1)
6 12:40-13:25 język polski
4 c - Mikołajczak A. (103)
język polski
4 c - Mikołajczak A. (4)
muzyka
4 c - Miler K. (12)
język polski
4 c - Mikołajczak A. (10)
informatyka
4 c - Gągało A. (109)
7 13:45-14:30 techniki uczenia się
4 c tuz - Janas I. (5)
język angielski
4 c - Snopek A. (9)
matematyka
4 c - Moch U. (4)
8 14:40-15:25 religia
4 c rel. - Podgórna J. (5)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 4 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
4 d wdzr - Jakubowska K. (103)
język angielski
4 d an_2 - Sobala E. (11)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
4 d ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 d dz - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d dz - Łopatecka K. (209)
wychowanie fizyczne
4 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
język polski
4 d - Ziółkowska J. (108)
język angielski
4 d an_1 - Nowak M. (035)
wychowanie fizyczne
4 d dz - Łopatecka K. (sg2)
3 09:45-10:30 historia
4 d - Tomaszczyk A. (104)
wychowanie fizyczne
4 d dz - Łopatecka K. (209)
wychowanie fizyczne
4 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
muzyka
4 d - Miler K. (12)
język polski
4 d - Ziółkowska J. (111)
plastyka
4 d - Paluszak-Duda J. (208)
4 10:50-11:35 język polski
4 d - Ziółkowska J. (12)
język angielski
4 d an_1 - Nowak M. (035)
język angielski
4 d an_2 - Sobala E. (036)
matematyka
4 d - Moch U. (4)
zajęcia z wychowawcą
4 d - Tomaszczyk A. (103)
technika
4 d - Paluszak-Duda J. (208)
5 11:45-12:30 przyroda
4 d - Brzezińska K. (11)
matematyka
4 d - Moch U. (4)
przyroda
4 d - Brzezińska K. (11)
matematyka
4 d - Moch U. (4)
język polski
4 d - Ziółkowska J. (111)
6 12:40-13:25 matematyka
4 d - Moch U. (4)
język polski
4 d - Ziółkowska J. (111)
religia
4 d rel. - Podgórna J. (110)
wychowanie fizyczne
4 d ch - Dubel A. (sg2)
informatyka
4 d dz - Gągało A. (109)
język angielski
4 d an_1 - Nowak M. (5)
język angielski
4 d an_2 - Sobala E. (105)
7 13:45-14:30 wychowanie fizyczne
4 d tr_dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1)
religia
4 d rel. - Podgórna J. (5)
wychowanie fizyczne
4 d ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 d tr_dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d tr_dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
4 d tr_dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1)
informatyka
4 d ch - Gągało A. (109)
wychowanie fizyczne
4 d ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 d tr_dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d tr_dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 4 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 plastyka
4 e - Paluszak-Duda J. (208)
wychowanie fizyczne
4 e - Łopatecka K. (sg2)
2 08:50-09:35 technika
4 e - Paluszak-Duda J. (208)
techniki uczenia się
4 e tuz - Janas I. (11)
zajęcia z wychowawcą
4 e - Łopatecka K. (11)
język angielski
4 e - Snopek A. (9)
3 09:45-10:30 matematyka
4 e - Galas K. (109)
matematyka
4 e - Galas K. (109)
religia
4 e rel. - Podgórna J. (035)
przyroda
4 e - Brzezińska K. (11)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
4 e - Łopatecka K. (sg2)
język polski
4 e - Ziółkowska J. (10)
matematyka
4 e - Galas K. (108)
wychowanie fizyczne
4 e - Łopatecka K. (sg2)
język polski
4 e - Ziółkowska J. (111)
5 11:45-12:30 religia
4 e rel. - Podgórna J. (5)
wychowanie fizyczne
4 e - Łopatecka K. (sg1)
język polski
4 e - Ziółkowska J. (111)
matematyka
4 e - Galas K. (110)
6 12:40-13:25 język polski
4 e - Ziółkowska J. (111)
język angielski
4 e - Snopek A. (9)
język angielski
4 e - Snopek A. (4)
język polski
4 e - Ziółkowska J. (102)
7 13:45-14:30 muzyka
4 e - Miler K. (12)
historia
4 e - Tomaszczyk A. (108)
przyroda
4 e - Brzezińska K. (11)
informatyka
4 e - Gągało A. (109)
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 4 f - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 przyroda
4 f - Brzezińska K. (11)
religia
4 f rel. - Podgórna J. (5)
2 08:50-09:35 język polski
4 f - Jakubowska K. (103)
wychowanie fizyczne
4 f - Szmyt G. (209)
historia
4 f - Tomaszczyk A. (109)
wychowanie fizyczne
4 f - Szmyt G. (209)
3 09:45-10:30 język angielski
4 f - Snopek A. (9)
informatyka
4 f - Gągało A. (109)
przyroda
4 f - Brzezińska K. (11)
język polski
4 f - Jakubowska K. (103)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
4 f - Szmyt G. (sg1)
matematyka
4 f - Galas K. (109)
muzyka
4 f - Miler K. (12)
wychowanie fizyczne
4 f - Szmyt G. (sg1)
religia
4 f rel. - Podgórna J. (5)
5 11:45-12:30 plastyka
4 f - Paluszak-Duda J. (208)
matematyka
4 f - Galas K. (5)
zajęcia z wychowawcą
4 f - Szmyt G. (101)
matematyka
4 f - Galas K. (5)
6 12:40-13:25 technika
4 f - Paluszak-Duda J. (208)
język polski
4 f - Jakubowska K. (103)
matematyka
4 f - Galas K. (103)
język angielski
4 f - Snopek A. (9)
7 13:45-14:30 język polski
4 f - Jakubowska K. (103)
język polski
4 f - Jakubowska K. (103)
8 14:40-15:25 język angielski
4 f - Snopek A. (9)
wychowanie do życia w rodzinie
4 f wdzr - Jakubowska K. (103)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
5 a - Jarzina E. (110)
wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 a ch - Szmyt G. (209)
język polski
5 a - Kurek M. (111)
wychowanie fizyczne
5 a ch - Szmyt G. (209)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 a ch - Szmyt G. (209)
język polski
5 a - Kurek M. (111)
matematyka
5 a - Jarzina E. (110)
wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (209)
wychowanie fizyczne
5 a ch - Szmyt G. (sg1)
przyroda
5 a - Matecka E. (10)
3 09:45-10:30 przyroda
5 a - Matecka E. (10)
przyroda
5 a - Matecka E. (11)
język angielski
5 ab an_z - Szajek A. (10)
język angielski
5 ab an_p - Snopek A. (102)
matematyka
5 a - Jarzina E. (110)
zajęcia komputerowe
5 a - Galas K. (109)
4 10:50-11:35 język angielski
5 ab an_z - Szajek A. (5)
język angielski
5 ab an_p - Snopek A. (9)
religia
5 a rel. - Cejba D. (9)
historia i społeczeństwo
5 a - Tomaszczyk A. (102)
zajęcia z wychowawcą
5 a - Jarzina E. (110)
matematyka
5 a - Jarzina E. (110)
5 11:45-12:30 język polski
5 a - Kurek M. (110)
matematyka
5 a - Jarzina E. (110)
język polski
5 a - Kurek M. (4)
plastyka
5 a - Paluszak-Duda J. (208)
język angielski
5 ab an_z - Szajek A. (9)
język angielski
5 ab an_p - Snopek A. (110)
6 12:40-13:25 wychowanie do życia w rodzinie
5 a wdzr - Jakubowska K. (108)
wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (sg2)
zajęcia techniczne
5 a - Paluszak-Duda J. (208)
muzyka
5 a - Miler K. (12)
7 13:45-14:30 religia
5 a rel. - Cejba D. (102)
język polski
5 a - Kurek M. (111)
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15 etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
10 16:20-17:05 etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (sg2)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (sg1)
język polski
5 b - Mikołajczak A. (103)
wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (209)
wychowanie fizyczne
5 b ch - Szymanek G. (sg1)
3 09:45-10:30 matematyka
5 b - Jarzina E. (110)
techniki uczenia się
5 b tuz - Janas I. (5)
język angielski
5 ab an_z - Szajek A. (10)
język angielski
5 ab an_p - Snopek A. (102)
przyroda
5 b - Matecka E. (10)
matematyka
5 b - Jarzina E. (110)
4 10:50-11:35 język angielski
5 ab an_z - Szajek A. (5)
język angielski
5 ab an_p - Snopek A. (9)
matematyka
5 b - Jarzina E. (110)
matematyka
5 b - Jarzina E. (110)
zajęcia z wychowawcą
5 b - Szajek A. (4)
przyroda
5 b - Matecka E. (10)
5 11:45-12:30 język polski
5 b - Mikołajczak A. (103)
przyroda
5 b - Matecka E. (104)
religia
5 b rel. - Cejba D. (10)
język polski
5 b - Mikołajczak A. (10)
język angielski
5 ab an_z - Szajek A. (9)
język angielski
5 ab an_p - Snopek A. (110)
6 12:40-13:25 zajęcia komputerowe
5 b - Galas K. (109)
wychowanie fizyczne
5 ab dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 b ch - Szymanek G. (209)
wychowanie fizyczne
5 b ch - Szymanek G. (sg2)
matematyka
5 b - Jarzina E. (110)
język polski
5 b - Mikołajczak A. (4)
7 13:45-14:30 wychowanie fizyczne
5 b ch - Szymanek G. (209)
język polski
5 b - Mikołajczak A. (4)
plastyka
5 b - Paluszak-Duda J. (208)
muzyka
5 b - Miler K. (12)
8 14:40-15:25 historia i społeczeństwo
5 b - Tomaszczyk A. (108)
zajęcia techniczne
5 b - Paluszak-Duda J. (208)
religia
5 b rel. - Cejba D. (11)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 5 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 c ch - Szymanek G. (sg2)
2 08:50-09:35 przyroda
5 c - Matecka E. (12)
przyroda
5 c - Matecka E. (10)
wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 c ch - Szymanek G. (sg2)
język polski
5 c - Ziółkowska J. (111)
matematyka
5 c - Kępa J. (101)
3 09:45-10:30 historia i społeczeństwo
5 c - Kasprowicz M. (102)
matematyka
5 c - Kępa J. (101)
język polski
5 c - Ziółkowska J. (108)
matematyka
5 c - Kępa J. (101)
język angielski
5 c an_z - Jastrzębska M. (105)
język angielski
5 c an_p - Snopek A. (021)
4 10:50-11:35 matematyka
5 c - Kępa J. (101)
język angielski
5 c an_z - Jastrzębska M. (105)
język angielski
5 c an_p - Snopek A. (021)
matematyka
5 c - Kępa J. (101)
zajęcia z wychowawcą
5 c - Kępa J. (101)
muzyka
5 c - Miler K. (12)
5 11:45-12:30 język polski
5 c - Ziółkowska J. (111)
język polski
5 c - Ziółkowska J. (111)
język angielski
5 c an_z - Jastrzębska M. (105)
język angielski
5 c an_p - Snopek A. (021)
wychowanie fizyczne
5 c ch - Szymanek G. (sg1)
przyroda
5 c - Matecka E. (11)
6 12:40-13:25 wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 c ch - Szymanek G. (sg1)
zajęcia komputerowe
5 c - Galas K. (109)
religia
5 c rel. - Cejba D. (10)
język polski
5 c - Ziółkowska J. (111)
7 13:45-14:30 religia
5 c rel. - Cejba D. (108)
plastyka
5 c - Paluszak-Duda J. (208)
8 14:40-15:25 wychowanie do życia w rodzinie
5 c wdzr - Jakubowska K. (103)
zajęcia techniczne
5 c - Paluszak-Duda J. (208)
9 15:30-16:15 etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
10 16:20-17:05 etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 5 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 d ch - Draszkiewicz J. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 d ch - Draszkiewicz J. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg1)
2 08:50-09:35 zajęcia komputerowe
5 d ch - Galas K. (109)
wychowanie fizyczne
5 d ch - Draszkiewicz J. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg2)
muzyka
5 d - Miler K. (12)
religia
5 d rel. - Cejba D. (5)
3 09:45-10:30 język polski
5 d - Ziółkowska J. (103)
język polski
5 d - Ziółkowska J. (111)
matematyka
5 d - Kępa J. (101)
język angielski
5 d an_p - Sobala E. (208)
język angielski
5 d an_z - Szajek A. (021)
język polski
5 d - Ziółkowska J. (12)
4 10:50-11:35 historia i społeczeństwo
5 d - Kasprowicz M. (102)
matematyka
5 d - Kępa J. (101)
zajęcia techniczne
5 d - Kasprowicz M. (9)
zajęcia z wychowawcą
5 d - Kasprowicz M. (102)
matematyka
5 d - Kępa J. (101)
5 11:45-12:30 matematyka
5 d - Kępa J. (101)
przyroda
5 d - Ciuksza W. (10)
plastyka
5 d - Kasprowicz M. (9)
język polski
5 d - Ziółkowska J. (102)
przyroda
5 d - Ciuksza W. (10)
6 12:40-13:25 wychowanie fizyczne
5 d ch - Draszkiewicz J. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 cd dz - Barańska K. (sg2)
język angielski
5 d an_p - Sobala E. (021)
język angielski
5 d an_z - Szajek A. (035)
język polski
5 d - Ziółkowska J. (111)
matematyka
5 d - Kępa J. (101)
zajęcia komputerowe
5 d dz - Galas K. (110)
7 13:45-14:30 język angielski
5 d an_p - Sobala E. (4)
język angielski
5 d an_z - Szajek A. (9)
wychowanie fizyczne
5 d tr_dz - Milewski P. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
przyroda
5 d - Ciuksza W. (10)
wychowanie fizyczne
5 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
8 14:40-15:25 religia
5 d rel. - Cejba D. (108)
wychowanie fizyczne
5 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
5 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
techniki uczenia się
5 d tuz - Janas I. (10)
wychowanie fizyczne
5 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
5 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
9 15:30-16:15 wychowanie fizyczne
5 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
wychowanie fizyczne
5 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
10 16:20-17:05 wychowanie fizyczne
5 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
etyka
4-6 zesp_etyka_AM_kl.4-6 - Maćkowiak A. (108)
wychowanie fizyczne
5 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
6 a - Jakubowska K. (103)
matematyka
6 a - Moch U. (4)
2 08:50-09:35 przyroda
6 a - Brzezińska K. (11)
matematyka
6 a - Moch U. (4)
matematyka
6 a - Moch U. (4)
historia i społeczeństwo
6 a - Kasprowicz M. (102)
język polski
6 a - Jakubowska K. (103)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (209)
język angielski
6 ab an_p - Sobala E. (102)
język angielski
6 ab an_z - Nowak M. (9)
religia
6 a rel. - Cejba D. (036)
wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (209)
religia
6 a rel. - Cejba D. (9)
4 10:50-11:35 zajęcia komputerowe
6 a - Galas K. (109)
muzyka
6 a - Miler K. (12)
wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (sg1)
język polski
6 a - Jakubowska K. (208)
wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (209)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (sg1)
5 11:45-12:30 matematyka
6 a - Moch U. (4)
język polski
6 a - Jakubowska K. (103)
plastyka
6 a - Paluszak-Duda J. (208)
zajęcia z wychowawcą
6 a - Jakubowska K. (103)
język angielski
6 ab an_p - Sobala E. (105)
język angielski
6 ab an_z - Nowak M. (101)
6 12:40-13:25 język angielski
6 ab an_p - Sobala E. (101)
język angielski
6 ab an_z - Nowak M. (9)
język polski
6 a - Jakubowska K. (103)
zajęcia komputerowe
6 a - Galas K. (109)
matematyka
6 a - Moch U. (4)
7 13:45-14:30 historia i społeczeństwo
6 a - Kasprowicz M. (102)
przyroda
6 a - Brzezińska K. (11)
język polski
6 a - Jakubowska K. (103)
przyroda
6 a - Brzezińska K. (11)
8 14:40-15:25 wychowanie do życia w rodzinie
6 a wdzr - Jakubowska K. (103)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
6 b - Maćkowiak A. (108)
język polski
6 b - Maćkowiak A. (108)
2 08:50-09:35 matematyka
6 b - Draszkiewicz I. (5)
muzyka
6 b - Miler K. (12)
język polski
6 b - Maćkowiak A. (108)
przyroda
6 b - Brzezińska K. (11)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (209)
język angielski
6 ab an_p - Sobala E. (102)
język angielski
6 ab an_z - Nowak M. (9)
przyroda
6 b - Brzezińska K. (11)
wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (209)
historia i społeczeństwo
6 b - Kasprowicz M. (102)
4 10:50-11:35 plastyka
6 b - Paluszak-Duda J. (208)
matematyka
6 b - Draszkiewicz I. (5)
wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (sg1)
przyroda
6 b - Brzezińska K. (11)
wychowanie fizyczne
6 ab ch - Łopatecka K. (209)
wychowanie fizyczne
6 ab dz - Szmyt G. (sg1)
5 11:45-12:30 zajęcia komputerowe
6 b - Galas K. (109)
historia i społeczeństwo
6 b - Kasprowicz M. (102)
język polski
6 b - Maćkowiak A. (108)
zajęcia z wychowawcą
6 b - Nowak M. (104)
język angielski
6 ab an_p - Sobala E. (105)
język angielski
6 ab an_z - Nowak M. (101)
6 12:40-13:25 język angielski
6 ab an_p - Sobala E. (101)
język angielski
6 ab an_z - Nowak M. (9)
religia
6 b rel. - Podgórna J. (5)
matematyka
6 b - Draszkiewicz I. (5)
religia
6 b rel. - Podgórna J. (104)
język polski
6 b - Maćkowiak A. (108)
7 13:45-14:30 matematyka
6 b - Draszkiewicz I. (5)
matematyka
6 b - Draszkiewicz I. (5)
język polski
6 b - Maćkowiak A. (108)
8 14:40-15:25 zajęcia komputerowe
6 b - Galas K. (109)
techniki uczenia się
6 b tuz - Janas I. (10)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 6 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
6 c ch - Łopatecka K. (209)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg2)
techniki uczenia się
6 c tuz - Janas I. (11)
matematyka
6 c - Moch U. (4)
wychowanie fizyczne
6 c ch - Łopatecka K. (209)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg1)
przyroda
6 c - Brzezińska K. (11)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
6 c - Kasprowicz M. (102)
plastyka
6 c - Paluszak-Duda J. (208)
język angielski
6 c an_p - Sobala E. (102)
język angielski
6 c an_z - Snopek A. (11)
język polski
6 c - Kurek M. (103)
matematyka
6 c - Moch U. (4)
3 09:45-10:30 język polski
6 c - Kurek M. (111)
matematyka
6 c - Moch U. (4)
język polski
6 c - Kurek M. (111)
język polski
6 c - Kurek M. (103)
wychowanie fizyczne
6 c ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg1)
4 10:50-11:35 matematyka
6 c - Moch U. (4)
język polski
6 c - Kurek M. (111)
przyroda
6 c - Brzezińska K. (104)
matematyka
6 c - Moch U. (9)
język angielski
6 c an_p - Sobala E. (021)
język angielski
6 c an_z - Snopek A. (036)
5 11:45-12:30 język angielski
6 c an_p - Sobala E. (035)
język angielski
6 c an_z - Snopek A. (021)
przyroda
6 c - Brzezińska K. (11)
wychowanie fizyczne
6 c ch - Łopatecka K. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg1)
zajęcia z wychowawcą
6 c - Snopek A. (9)
język polski
6 c - Kurek M. (103)
6 12:40-13:25 muzyka
6 c - Miler K. (12)
religia
6 c rel. - Cejba D. (12)
historia i społeczeństwo
6 c - Kasprowicz M. (102)
religia
6 c rel. - Cejba D. (11)
7 13:45-14:30 zajęcia komputerowe
6 c ch - Galas K. (109)
zajęcia komputerowe
6 c dz - Galas K. (110)
zajęcia komputerowe
6 c ch - Galas K. (109)
zajęcia komputerowe
6 c dz - Galas K. (110)
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 6 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg2)
religia
6 d rel. - Cejba D. (102)
zajęcia komputerowe
6 d dz - Gągało A. (109)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie do życia w rodzinie
6 d wdzr - Jakubowska K. (103)
2 08:50-09:35 przyroda
6 d - Ciuksza W. (10)
matematyka
6 d - Draszkiewicz I. (5)
przyroda
6 d - Ciuksza W. (10)
język angielski
6 d an_z - Jastrzębska M. (105)
język angielski
6 d an_p - Sobala E. (9)
język polski
6 d - Maćkowiak A. (108)
3 09:45-10:30 matematyka
6 d - Draszkiewicz I. (5)
plastyka
6 d - Paluszak-Duda J. (208)
matematyka
6 d - Draszkiewicz I. (5)
matematyka
6 d - Draszkiewicz I. (5)
wychowanie fizyczne
6 d ch - Szymanek G. (209)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg1)
4 10:50-11:35 język polski
6 d - Maćkowiak A. (108)
język polski
6 d - Maćkowiak A. (108)
język angielski
6 d an_z - Jastrzębska M. (021)
język angielski
6 d an_p - Sobala E. (036)
matematyka
6 d - Draszkiewicz I. (5)
religia
6 d rel. - Cejba D. (108)
5 11:45-12:30 muzyka
6 d - Miler K. (12)
język angielski
6 d an_z - Jastrzębska M. (105)
język angielski
6 d an_p - Sobala E. (021)
wychowanie fizyczne
6 d ch - Szymanek G. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 cd dz - Szmyt G. (sg1)
zajęcia z wychowawcą
6 d - Jastrzębska M. (12)
historia i społeczeństwo
6 d - Kasprowicz M. (102)
6 12:40-13:25 historia i społeczeństwo
6 d - Kasprowicz M. (102)
język polski
6 d - Maćkowiak A. (108)
język polski
6 d - Maćkowiak A. (108)
przyroda
6 d - Ciuksza W. (10)
7 13:45-14:30 wychowanie fizyczne
6 d ch - Szymanek G. (209)
zajęcia komputerowe
6 d dz - Gągało A. (109)
wychowanie fizyczne
6 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
język polski
6 d - Maćkowiak A. (108)
zajęcia komputerowe
6 d ch - Gągało A. (109)
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
6 d ch - Szymanek G. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
zajęcia komputerowe
6 d ch - Gągało A. (109)
wychowanie fizyczne
6 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
9 15:30-16:15 wychowanie fizyczne
6 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1)
wychowanie fizyczne
6 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
10 16:20-17:05 wychowanie fizyczne
6 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1)
wychowanie fizyczne
6 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg2)
wychowanie fizyczne
6 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
11 17:10-17:55 wychowanie fizyczne
6 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
12 18:00-18:45 wychowanie fizyczne
6 d tr_dz - Milewski P. (sg2)

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
7 a - Draszkiewicz I. (5)
język polski
7 a - Kurek M. (111)
język polski
7 a - Kurek M. (111)
język niemiecki
7 ab niem_1 - Warzybok M. (11)
język angielski
7 ab an_z - Sobala E. (9)
religia
7 a rel. - Cejba D. (5)
2 08:50-09:35 plastyka
7 a - Podgórna J. (9)
fizyka
7 a - Świgoń M. (104)
język polski
7 a - Kurek M. (111)
fizyka
7 a - Świgoń M. (104)
historia
7 a - Kasprowicz M. (102)
3 09:45-10:30 język niemiecki
7 ab niem_1 - Warzybok M. (035)
język angielski
7 ab an_z - Sobala E. (12)
muzyka
7 a - Miler K. (12)
język angielski
7 ab an_p - Jastrzębska M. (9)
język angielski
7 ab an_z - Sobala E. (103)
język niemiecki
7 ab niem_2 - Warzybok M. (102)
język angielski
7 ab an_p - Jastrzębska M. (9)
geografia
7 a - Żyto A. (104)
4 10:50-11:35 biologia
7 a - Ciuksza W. (10)
wychowanie fizyczne
7 a ch - Milewski P. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg1)
matematyka
7 a - Draszkiewicz I. (5)
język polski
7 a - Kurek M. (111)
język polski
7 a - Kurek M. (103)
5 11:45-12:30 język niemiecki
7 ab niem_2 - Warzybok M. (10)
język angielski
7 ab an_p - Jastrzębska M. (9)
matematyka
7 a - Draszkiewicz I. (5)
informatyka
7 a - Gągało A. (109)
zajęcia z wychowawcą
7 a - Podgórna J. (5)
wychowanie fizyczne
7 a ch - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg2)
6 12:40-13:25 chemia
7 a - Świgoń M. (104)
biologia
7 a - Ciuksza W. (10)
chemia
7 a - Świgoń M. (104)
matematyka
7 a - Draszkiewicz I. (5)
wychowanie fizyczne
7 a ch - Milewski P. (209)
7 13:45-14:30 geografia
7 a - Żyto A. (10)
religia
7 a rel. - Cejba D. (111)
historia
7 a - Kasprowicz M. (102)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg2)
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
7 a ch - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg2)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
7 b niem_3 - Warzybok M. (9)
muzyka
7 b - Miler K. (12)
wychowanie fizyczne
7 b ch - Szymanek G. (sg2)
język niemiecki
7 ab niem_1 - Warzybok M. (11)
język angielski
7 ab an_z - Sobala E. (9)
język angielski
7 b an_j - Nowak M. (9)
2 08:50-09:35 matematyka
7 b - Dropinska-Pawlicka A. (101)
religia
7 b rel. - Cejba D. (102)
plastyka
7 b - Pierzchalska M. (9)
matematyka
7 b - Kępa J. (101)
język polski
7 b - Kurek M. (111)
3 09:45-10:30 język niemiecki
7 ab niem_1 - Warzybok M. (035)
wiedza o krajach
7 b_j - Żyto A. (105)
język angielski
7 ab an_z - Sobala E. (12)
fizyka
7 b - Świgoń M. (104)
język niemiecki
7 b niem_3 - Warzybok M. (104)
język angielski
7 ab an_p - Jastrzębska M. (9)
język angielski
7 ab an_z - Sobala E. (103)
język angielski
7 b an_j - Nowak M. (105)
język niemiecki
7 ab niem_2 - Warzybok M. (102)
język angielski
7 ab an_p - Jastrzębska M. (9)
język polski
7 b - Kurek M. (111)
4 10:50-11:35 język polski
7 b - Kurek M. (111)
wychowanie fizyczne
7 b ch - Szymanek G. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg1)
język polski
7 b - Kurek M. (111)
fizyka
7 b - Świgoń M. (104)
geografia
7 b - Żyto A. (104)
5 11:45-12:30 język angielski
7 b an_j - Nowak M. (105)
język niemiecki
7 ab niem_2 - Warzybok M. (10)
język angielski
7 ab an_p - Jastrzębska M. (9)
matematyka
7 b - Kępa J. (101)
matematyka
7 b - Kępa J. (101)
zajęcia z wychowawcą
7 b - Kurek M. (111)
wychowanie fizyczne
7 b ch - Szymanek G. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg2)
6 12:40-13:25 geografia
7 b - Żyto A. (10)
biologia
7 b - Brzezińska K. (11)
biologia
7 b - Brzezińska K. (11)
język polski
7 b - Kurek M. (111)
historia
7 b - Kasprowicz M. (102)
7 13:45-14:30 chemia
7 b - Świgoń M. (104)
historia
7 b - Kasprowicz M. (102)
język angielski
7 b an_j - Nowak M. (9)
informatyka
7 b inf - Gągało A. (110)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg2)
religia
7 b rel. - Cejba D. (11)
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
7 b ch - Szymanek G. (sg1)
język angielski
7 b an_j - Nowak M. (104)
chemia
7 b - Świgoń M. (104)
wychowanie fizyczne
7 ab dz - Łopatecka K. (sg2)
informatyka
7 b_j - Gągało A. (109)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 7 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
7 c - Żyto A. (104)
fizyka
7 c - Świgoń M. (104)
matematyka
7 c - Kępa J. (101)
fizyka
7 c - Świgoń M. (104)
matematyka
7 c - Kępa J. (101)
2 08:50-09:35 język polski
7 c - Maćkowiak A. (108)
język polski
7 c - Maćkowiak A. (108)
język angielski
7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105)
język niemiecki
7 c niem_j2 - Warzybok M. (104)
biologia
7 c - Brzezińska K. (10)
język angielski
7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 c an_j2 - Nowak M. (021)
3 09:45-10:30 matematyka
7 c - Dropinska-Pawlicka A. (101)
język polski
7 c - Maćkowiak A. (108)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 c ch - Szymanek G. (sg2)
język polski
7 c - Maćkowiak A. (108)
język polski
7 c - Maćkowiak A. (108)
4 10:50-11:35 język angielski
7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 c an_j2 - Nowak M. (021)
biologia
7 c - Brzezińska K. (11)
religia
7 c rel. - Cejba D. (11)
język angielski
7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 c an_j2 - Nowak M. (021)
historia
7 c - Kasprowicz M. (102)
5 11:45-12:30 historia
7 c - Kasprowicz M. (102)
muzyka
7 c - Miler K. (12)
język angielski
7 c an_j2 - Nowak M. (035)
język niemiecki
7 c niem_j1 - Warzybok M. (036)
zajęcia z wychowawcą
7 c - Brzezińska K. (11)
geografia
7 c - Żyto A. (104)
6 12:40-13:25 informatyka
7 c_j2 - Gągało A. (110)
język niemiecki
7 c niem_j1 - Warzybok M. (11)
matematyka
7 c - Kępa J. (101)
wiedza o krajach
7 c an_j1 - Nowak M. (021)
wiedza o krajach
7 c an_j2 - Jastrzębska M. (105)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 c ch - Szymanek G. (209)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 c ch - Szymanek G. (sg2)
7 13:45-14:30 informatyka
7 c_j1 - Gągało A. (110)
język niemiecki
7 c niem_j2 - Warzybok M. (11)
język angielski
7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 c an_j2 - Nowak M. (104)
chemia
7 c - Świgoń M. (104)
plastyka
7 c - Pierzchalska M. (9)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 c ch - Szymanek G. (sg2)
8 14:40-15:25 chemia
7 c - Świgoń M. (104)
religia
7 c rel. - Cejba D. (111)
wychowanie do życia w rodzinie
7 c wdzr - Jakubowska K. (103)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 17:10-17:55
12 18:00-18:45

Klasa 7 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
7 d - Dropinska-Pawlicka A. (101)
język angielski
7 d an_j - Jastrzębska M. (9)
język angielski
7 d an_j - Jastrzębska M. (105)
historia
7 d - Kasprowicz M. (102)
2 08:50-09:35 geografia
7 d - Żyto A. (104)
wychowanie do życia w rodzinie
7 d wdzr - Jakubowska K. (103)
matematyka
7 d - Kępa J. (101)
język niemiecki
7 d niem_1 - Warzybok M. (021)
geografia
7 d - Żyto A. (104)
3 09:45-10:30 język polski
7 d - Maćkowiak A. (108)
biologia
7 d - Ciuksza W. (10)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d ch - Draszkiewicz J. (209)
fizyka
7 d - Świgoń M. (104)
matematyka
7 d - Kępa J. (101)
4 10:50-11:35 język niemiecki
7 d niem_2 - Warzybok M. (035)
wiedza o krajach
7 d_j - Żyto A. (036)
fizyka
7 d - Świgoń M. (104)
język niemiecki
7 d niem_2 - Warzybok M. (105)
informatyka
7 d_j - Gągało A. (109)
język polski
7 d - Maćkowiak A. (108)
język angielski
7 d an_j - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 d an_z - Nowak M. (035)
5 11:45-12:30 chemia
7 d - Świgoń M. (104)
religia
7 d rel. - Cejba D. (035)
chemia
7 d - Świgoń M. (104)
zajęcia z wychowawcą
7 d - Maćkowiak A. (108)
język polski
7 d - Maćkowiak A. (108)
6 12:40-13:25 historia
7 d - Kasprowicz M. (102)
język angielski
7 d an_j - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 d an_z - Nowak M. (108)
plastyka
7 d - Pierzchalska M. (9)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d ch - Draszkiewicz J. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d ch - Draszkiewicz J. (sg2)
7 13:45-14:30 język angielski
7 d an_j - Jastrzębska M. (105)
język angielski
7 d an_z - Nowak M. (021)
matematyka
7 d - Kępa J. (101)
język polski
7 d - Maćkowiak A. (108)
biologia
7 d - Ciuksza W. (10)
wychowanie fizyczne
7 cd dz - Szmyt G. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d ch - Draszkiewicz J. (sg2)
8 14:40-15:25 informatyka
7 d inf - Gągało A. (109)
język niemiecki
7 d niem_1 - Warzybok M. (11)
muzyka
7 d - Miler K. (12)
język polski
7 d - Maćkowiak A. (108)
religia
7 d rel. - Cejba D. (111)
9 15:30-16:15 wychowanie fizyczne
7 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
10 16:20-17:05 wychowanie fizyczne
7 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
wychowanie fizyczne
7 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
wychowanie fizyczne
7 d tr_dz - Milewski P. (sg2)
11 17:10-17:55 wychowanie fizyczne
7 d tr_ch - Dubel A. (sg1)
12 18:00-18:45 wychowanie fizyczne
7 d tr_ch - Dubel A. (sg1)

Dziennik 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
11:35-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Pierzchalska M. (205)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Pierzchalska M. (209)
12:30-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Pierzchalska M. (205)
13:45-14:30
język angielski
Stankowska M. (205)
14:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Pierzchalska M. (205)
08:00-08:45
religia
Piechnik Z. (205)
1 a_rel.
08:45-09:35
język angielski
Stankowska M. (205)
09:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Pierzchalska M. (205)
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Pierzchalska M. (205)
10:50-11:35
edukacja informatyczna
Pierzchalska M. (109)
11:35-12:30
wychowanie fizyczne
Pierzchalska M. (boisko szkolne)
08:00-09:00
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Pierzchalska M. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
09:00-09:50
wychowanie fizyczne
Pierzchalska M. (lodowisko)
09:50-10:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Pierzchalska M. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
10:30-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Pierzchalska M. (205)
11:45-12:30
religia
Piechnik Z. (204)
1 a_rel.

Dziennik 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (211)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
10:30-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (211)
08:50-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (211)
11:45-12:30
religia
Piechnik Z. (211)
1 b_rel
12:30-13:25
język angielski
Stankowska M. (211)
11:45-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (211)
14:40-15:25
edukacja informatyczna
Skorupińska A. (110)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (boisko szkolne)
11:35-12:40
wychowanie fizyczne
Skorupińska A. (209)
12:40-13:25
język angielski
Stankowska M. (211)
13:25-15:30
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (211)
08:00-09:50
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Skorupińska A. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
1 b_lod
09:50-10:50
wychowanie fizyczne
Skorupińska A. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
10:50-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Skorupińska A. (211)
13:45-14:30
religia
Piechnik Z. (211)
1 b_rel

Dziennik 1 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Jarosz I. (205)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
08:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Jarosz I. (205)
10:50-11:35
język angielski
Stankowska M. (205)
11:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Jarosz I. (205)
11:45-12:40
wychowanie fizyczne
Jarosz I. (209)
12:40-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Jarosz I. (205)
09:45-10:50
religia
Piechnik Z. (203)
1 c rel
10:50-11:35
język angielski
Stankowska M. (205)
11:35-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Jarosz I. (205)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne
Jarosz I. (boisko szkolne)
09:00-10:50
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Jarosz I. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Jarosz I. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
11:45-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Jarosz I. (205)
12:40-13:25
religia
Piechnik Z. (205)
1 c rel
13:25-14:30
edukacja informatyczna
Jarosz I. (110)

Dziennik 1 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:50-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Utrata K. (11)
11:40-14:30
edukacja wczesnoszkolna
Utrata K. (211)
14:30-15:25
wychowanie fizyczne
Utrata K. (209)
10:50-11:40
religia
Piechnik Z. (208)
11:40-12:30
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
12:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Utrata K. (211)
08:00-08:45
język angielski
Stankowska M. (211)
08:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Utrata K. (211)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Utrata K. (211)
11:45-12:30
religia
Piechnik Z. (201)
08:00-08:45
informatyka
Utrata K. (109)
08:45-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Utrata K. (211)
11:45-12:30
język angielski
Stankowska M. (204)
08:00-10:20
edukacja wczesnoszkolna
Utrata K. (211)
10:20-11:00
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Utrata K. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
11:00-11:50
wychowanie fizyczne
Utrata K. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
11:50-12:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Utrata K. (zajęcia poza budynkiem szkoły)

Dziennik 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Borowska A. (204)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Borowska A. (boisko szkolne)
11:45-12:30
język angielski
Szajek A. (108)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Borowska A. (204)
08:45-09:35
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Borowska A. (basen)
2 bas_2a
09:35-10:30
wychowanie fizyczne
Borowska A. (droga)
10:30-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Borowska A. (204)
12:40-13:25
religia
Piechnik Z. (110)
10:50-11:35
język angielski
Szajek A. (210)
11:35-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Borowska A. (204)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
11:45-12:40
wychowanie fizyczne
Borowska A. (209)
12:40-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Borowska A. (204)
11:45-12:40
zajęcia komputerowe
Borowska A. (109)
12:40-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Borowska A. (204)
14:40-15:25
religia
Piechnik Z. (204)

Dziennik 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:45-10:30
religia
Piechnik Z. (208)
2 b rel
10:30-11:35
wychowanie fizyczne
Szymanowska D. (209)
11:35-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (204)
09:50-10:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Szymanowska D. (droga)
2 b bas
10:30-11:15
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Szymanowska D. (basen)
2 b bas
11:15-12:00
wychowanie fizyczne
Szymanowska D. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
12:00-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (hol szkoły)
12:30-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (204)
13:45-14:30
religia
Piechnik Z. (204)
2 b rel
14:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (204)
08:00-08:45
zajęcia komputerowe
Szymanowska D. (110)
08:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (204)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Szymanowska D. (boisko szkolne)
11:45-12:30
język angielski
Szajek A. (203)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
08:45-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (204)
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska D. (204)
10:50-11:35
język angielski
Szajek A. (204)

Dziennik 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
zajęcia komputerowe
Graffunder R. (109)
08:45-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Graffunder R. (202)
08:00-10:45
edukacja wczesnoszkolna
Graffunder R. (202)
10:45-11:35
wychowanie fizyczne
Graffunder R. (bib.)
08:45-09:40
religia
Piechnik Z. (209)
3 a rel.
09:40-10:50
język angielski
Stankowska M. (035)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
11:35-14:30
edukacja wczesnoszkolna
Graffunder R. (202)
11:45-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Graffunder R. (202)
12:40-13:25
religia
Piechnik Z. (202)
3 a rel.
13:25-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Graffunder R. (202)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne
Graffunder R. (209)
10:20-11:00
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Graffunder R. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
3 a lod.
11:00-11:50
wychowanie fizyczne
Graffunder R. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
3 a lod.
11:50-12:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Graffunder R. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
3 a lod.
12:30-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Graffunder R. (202)
13:45-14:40
wychowanie fizyczne
Graffunder R. (202)
14:40-15:25
język angielski
Stankowska M. (202)

Dziennik 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
08:45-09:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Ławniczak J. (basen)
3 bas_3b
09:30-10:30
wychowanie fizyczne
Ławniczak J. (droga)
10:30-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
12:40-13:25
religia
Piechnik Z. (208)
3 b rel
08:00-08:50
zajęcia komputerowe
Ławniczak J. (110)
08:50-09:45
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
10:30-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
10:50-11:35
język angielski
Stankowska M. (035)
11:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
12:30-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne
Ławniczak J. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
11:45-12:30
religia
Piechnik Z. (035)
3 b rel
12:30-14:30
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
14:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
10:50-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (210)
11:45-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
12:40-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Ławniczak J. (203)
13:45-14:30
język angielski
Stankowska M. (203)
14:30-15:25
wychowanie fizyczne
Ławniczak J. (203)

Dziennik 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:45-12:40
wychowanie fizyczne
Czereśniowska A. (209)
12:40-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
09:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (203)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
11:35-12:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Czereśniowska A. (basen)
3 bas_3c
12:30-13:45
wychowanie fizyczne
Czereśniowska A. (droga)
13:45-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
14:40-15:25
język angielski
Stankowska M. (202)
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
10:50-11:35
religia
Piechnik Z. (202)
3 rel_3c
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
09:35-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
08:00-08:50
zajęcia komputerowe
Czereśniowska A. (109)
08:50-09:45
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
09:45-10:30
religia
Piechnik Z. (202)
3 rel_3c
10:30-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Czereśniowska A. (202)
11:45-12:40
wychowanie fizyczne
Czereśniowska A. (bib.)
12:40-13:25
język angielski
Stankowska M. (11)

Dziennik 3 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:15-09:45
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Ślatała M. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
09:45-10:00
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Ślatała M. (basen)
10:00-10:50
wychowanie fizyczne
Ślatała M. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (hol szkoły)
11:35-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (210)
13:45-14:30
religia
Piechnik Z. (210)
14:30-15:25
zajęcia komputerowe
Ślatała M. (110)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Ślatała M. (209)
11:45-12:30
język angielski
Stankowska M. (108)
12:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (210)
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (210)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (bib.)
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (210)
09:45-10:50
wychowanie fizyczne
Ślatała M. (210)
10:50-11:35
religia
Piechnik Z. (210)
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Ślatała M. (210)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
11:45-12:30
język angielski
Stankowska M. (201)

Dziennik 3 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (201)
08:50-09:45
zajęcia komputerowe
Konieczyńska-Maćkowiak A. (109)
09:45-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (201)
11:45-12:40
religia
Piechnik Z. (201)
3 e rel
12:40-13:25
wychowanie fizyczne
Konieczyńska-Maćkowiak A. (209)
07:30-08:00
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Konieczyńska-Maćkowiak A. (droga)
3 e bas
08:00-08:45
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Konieczyńska-Maćkowiak A. (basen)
3 e bas
08:45-09:35
wychowanie fizyczne
Konieczyńska-Maćkowiak A. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
3 e bas
09:35-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (201)
11:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (bib.)
11:45-12:30
język angielski
Stankowska M. (12)
12:30-13:25
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
13:25-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (201)
11:45-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (201)
14:40-15:25
język angielski
Stankowska M. (201)
10:50-11:35
religia
Piechnik Z. (9)
3 e rel
11:35-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Konieczyńska-Maćkowiak A. (201)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne
Konieczyńska-Maćkowiak A. (boisko szkolne)

Dziennik 3 f - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:45-10:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Carius D. (basen)
10:30-11:35
wychowanie fizyczne
Carius D. (droga)
11:35-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (hol szkoły)
12:40-13:25
język angielski
Szajek A. (201)
13:25-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)
11:45-14:40
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne
Carius D. (209)
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)
08:50-09:45
zajęcia komputerowe
Carius D. (109)
09:45-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)
11:45-12:40
religia
Podgórna J. (102)
3 3f_rel
12:40-13:25
język angielski
Szajek A. (201)
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)
09:45-10:50
wychowanie fizyczne
Carius D. (201)
10:50-11:35
religia
Podgórna J. (201)
3 3f_rel
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
09:35-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Carius D. (201)

Dziennik 3 g - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (202)
12:30-14:30
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
14:30-15:25
wychowanie fizyczne
Ryfa K. (203)
09:00-10:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Ryfa K. (basen)
10:30-11:35
wychowanie fizyczne
Ryfa K. (hol szkoły)
11:35-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
13:45-14:30
język angielski
Szajek A. (203)
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
10:50-11:35
religia
Podgórna J. (203)
08:00-08:45
muzyka
Miler K. (12)
08:45-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
09:40-10:30
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
10:30-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
11:45-12:30
język angielski
Szajek A. (203)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
08:45-09:35
zajęcia komputerowe
Ryfa K. (109)
09:35-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ryfa K. (203)
11:35-12:35
wychowanie fizyczne
Ryfa K. (209)
12:35-13:25
religia
Podgórna J. (208)

Dziennik 3 h - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:35-08:00
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Żyto B. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
08:00-08:45
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Żyto B. (basen)
08:45-09:35
wychowanie fizyczne
Żyto B. (zajęcia poza budynkiem szkoły)
09:35-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Żyto B. (210)
10:50-11:35
religia
Podgórna J. (210)
11:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Żyto B. (bib.)
08:00-08:45
zajęcia komputerowe
Żyto B. (109)
08:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Żyto B. (210)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne
Żyto B. (210)
11:45-12:30
język angielski
Szajek A. (210)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Żyto B. (209)
11:35-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Żyto B. (210)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Grabowska K. (sg1)
11:35-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Żyto B. (210)
11:45-12:40
religia
Podgórna J. (210)
12:40-13:25
język angielski
Szajek A. (210)
13:25-15:25
edukacja wczesnoszkolna
Żyto B. (210)