Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

W tym miejscu będziemy zamieszczali aktualne informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019

Uprzejmie informujemy, że ponownie będziemy prowadzić nabór do oddziałów dwujęzycznych (klasa siódma) z językiem angielskim, oraz oddziałów sportowych (piłka ręczna, piłka koszykowa) w klasach: pierwszej i czwartej.

Terminy postępowania rekrutacyjnego.

Na podstawie Zarządzenia Nr 65/2018/P Prezydenta Miasta Poznania z z dnia 25 stycznia 2018r. (Zobacz zarządzenie), ustala się terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2018/2019, do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych.

Szanowni Państwo,

informujemy o wprowadzenu drobnych korekt w terminach rekrutacji. Zasadnicza zmiana dotyczy wydłużenia czasu składania zgłoszeń oraz skrócenia czasu składania wniosków do klas sportowych z uwagi na zaplanowany termin prób sprawnościowych.

Informator dla Rodziców dzieci rozpoczynających w roku szkolnym 2018/2019 naukę w I klasie szkoły podstawowej.

Zgłoszenie do szkoły podstawowej obwodowej.

Informator dla Rodziców uczniów, którzy chcą rozpocząć naukę w oddziale dwujęzycznym w klasie VII szkoły podstawowej.

Regulamin rekrutacji uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej nr 7 im. Erazma z Rotterdamu w Poznania na rok 2018/2019

Terminarz rekrutacji 2018

Zobacz obwód Siódemki (mapy Google)

Aktualny spis obwodów wg adresów