Wiosna, ach to Ty – Mały Samorząd

Pierwszy dzień wiosny młodsza brać szkolna powitała radośnie i barwnie. Spotkaliśmy się wszyscy ubrani na kolorowo, entuzjastycznie nastawieni na nadejście pierwszych, wiosennych dni. Pogoda nie rozpieszcza nas jeszcze, ale to przecież dopiero początki, a perspektywa przed nami wspaniała.

Mały Samorząd Uczniowski przygotował dla gości niespodzianki w postaci listów od dzieci z różnych stron świata. Młodzi autorzy opisywali zwyczaje, którymi mieszkańcy ich kraju witają WIOSNĘ.

Czytaj więcej

Strefa ciszy i relaksu

Uczniowie już od dawna prosili o miejsce tylko dla nich, gdzie mogliby odpocząć i spokojnie porozmawiać. To właśnie z ich inicjatywy (Samorząd Uczniowski) i przy wsparciu Rodziców z klasy 5d oraz Rady Rodziców powstała „Strefa relaksu”.

Czytaj więcej.

W związku ze wspomnianą „Strefą ciszy i relaksu” Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs. Zachęcamy wszystkich do wzięcia w nim udziału.

Święta dla wszystkich

Dzieci z Małego Samorządu Uczniowskiego przygotowały akcję „Święta dla wszystkich”, której celem było okazanie pamięci samotnym ludziom z Parafii Świętej Rodziny w Poznaniu i pensjonariuszom zaprzyjaźnionego Domu Opieki. Wszyscy uczniowie klas 1-3 przygotowali 144 piękne kartki świąteczne.

      Czytaj więcej…

Dzień Chłopaka

W naszej szkole 28 września obchodzono Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował konkurs w którym mogły wziąć udział dziewczynki, które przebrały się za chłopaka i chłopcy, którzy w tym dniu założyli krawat lub muszkę. Nagrodą dla zwycięzców była „Karta Nietykalności”. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom, którzy wzięli udział z zabawie i wspaniale się przebrali!

Czytaj więcej…