Rok szkolny 2015/2016

logo_succes


P R Z Y R O D A

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY-„EDI PANDA”
LAUREACI:
Maciej Kucharzyk, Jędrzej Żytkiewicz
WYRÓŻNIENIA :
Jowita Leśniak, Marietta Pińczak, Julia Borowska, Zuzanna Szczepańska, Aleksander Woźniak, Alicja Mączyńska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MEDYCZNY pod patronatem Uniwersytetu Medycznego i Radia Merkury

II miejsce – Zofia Kwapińska

H I S T O R I A

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „LOSY BLISKICH I DALEKICH”

LAUREATKA – Zuzanna Markiewicz

J Ę Z Y K    P O L S K I

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
LAUREATKA – Dominika Haik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
LAUREACI– Natalia Nowak, Joanna Blok
WYRÓŻNIENIE– Dominika Haik

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
LAUREAT– Aleksander Woźniak

M A T E M A T Y K A

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„KANGUR”
WYRÓŻNIENIA:
Maciej Kucharzyk, Kacper Kubacki, Emilia Derpińska, Aleksander Woźniak, Dominika Haik, Joanna Blok, Lidia Golińska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „EDI „PANDA”
WYRÓŻNIENIA: Joanna Bloch, Lidia Golińska, Maciej Zygmanowski

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
FINALISTKA – Dominika Haik, Joanna Blok

XVI KONKURS ZŁOTA ŻABKA
IV miejsce – Dominika Haik

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów klas VI miasta Poznania i okolic
Finalista – Maciej Zygmanowski

J Ę Z Y K    A N G I E L S K I

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „EDI PANDA”
Laureatka – Joanna Bloch

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „GRAMMAR CAN BE FUN” klas piątych
III miejsce – Małgorzata Tomaszczak

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „GRAMMAR GAN BE FUN klas szóstych
III miejsce – Joanna Blok

EDUKACJA   WCZESNOSZKOLNA

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”
WYRÓŻNIENIA : Nikodem Kołakowski, Szymon Fornal, Maksymilian Górny
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI EMILII WAŚNIOWSKIEJ
II MIEJSCE – Liliana Zgierska
WYRÓŻNIENIE – Adrian Fengler
OGÓLNOPOLSKI KONKURS STYPENDIADA „MATEMATYCZNY PLUSIK”
LAUREACI : Michał Brzeziński, Bruno Wolak, Nikodem Kołakowski
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „SUPER ENGLISH SONGS”
WYRÓŻNIENIE : Emilia Drzewiecka, Antonina Marcinkowska
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III
III miejsce – Michał Brzeziński
WYRÓŻNIENIE – Maria Mikołajczyk
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY KLAS III
WYRÓŻNIENIE – Piotr Kowalczyk
KONKURS LITERACKI KLAS III „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PISARZEM”
WYRÓŻNIENIE – Maria Mikołajczyk
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
I miejsce – Emilia Góra
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ ZNAM DRZEWA I KRZEWY NASZYCH PARKÓW I LASÓW”
I miejsce – Emilia Góra
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS TAŃCA INTERGRACYJNEGO
II miejsce – Liliana Zgierska, Alicja Brzozowska, Wojciech Hadyński, Maciej Ławniczak


GRATULUJEMY!!!

Share

Strona Szkoły Podstawowej nr 7 im.Erazma z Rotterdamu w Poznaniu

Share
Pomniejsz / powiększ czcionkę
Zmień kontrast