Kolejne sukcesy teatralne klasy III b

15 grudnia klasa III b wzięła udział w „XX grudniowym konkursie jasełek” organizowanych przez Klub Osiedlowy 6 -TAK.

Serdeczne gratulacje, przedstawienie przygotowane przez klasę pt: „99 lat temu” zajęło I pierwsze miejsce. Eryk Leimann otrzymał wyróżnienie za grę aktorską.

„Nie do odgadnięcia był temat połączenia tradycji tysiącleci z polską historią, ale jakże wspaniale to się zgrało, dopasowało. Dzieci ze spokojnych skupionych aktorów przeistoczyły się w żywiołowych patriotów. Wszystko się działo tak impulsywnie, że wspomnienia o minionych latach znanych z opowiadań i historii wróciły. Dopełnieniem i zaskoczeniem była pamięć o tych, którzy walczyli, którzy zginęli-Ci z naszych rodzin.” – fragment podziękowań jednego z rodziców.

Poniżej zdjęcia, oraz link do filmu nagranego i udostępnionego przez jednego z rodziców: LINK

Byliście wspaniali.

Jolanta Ławniczak