Podręcznik „Nasz Elementarz”

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA PODRĘCZNIKÓW
„NASZ ELEMENTARZ” ORAZ PRZEKAZANIA MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH UCZNIOM KLAS PIERWSZYCH
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W POZNANIU.

1. Do wypożyczania podręczników uprawnieni są wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, którzy rozpoczęli naukę w klasie I w roku szkolnym 2014/2015 lub później.
  2. Podręczniki wypożyczane są na okres jednego roku szkolnego, termin ich zwrotu mija 25 czerwca.
  3. Udostępniane książki należy chronić przed zniszczeniem i zgubieniem. Nie wolno po nich pisać, rysować.
  4. Za szkody wynikłe z zagubienia, uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia w ustalonym terminie podręcznika odpowiada rodzic lub opiekun wypożyczającego, wpłacając odszkodowanie w wysokości 4,34 zł
  5. Uczeń, który w trakcie roku szkolnego, rezygnuje z edukacji w Szkole Podstawowej nr 7 w Poznaniu zobowiązany jest oddać otrzymany wcześniej komplet podręczników.
  6. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 zobowiązuje się do przekazywania uczniom materiałów ćwiczeniowych bez obowiązku ich zwrotu.