Międzyszkolne Zawody Pływackie

Dnia 14 czerwca 2018 roku, godz. 10:00 na pływalni Term Maltańskich odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie, w których uczestniczyli uczniowie z klas drugich i trzecich. Organizatorem zawodów był Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania i Fundacja na rzecz AWF w Poznaniu.

Uczniowie naszej szkoły z klasy trzeciej zwyciężyli w sztafecie 4 x 25m stylem dowolnym chłopców w składzie: Adam Korycki, Maciej Brzeziński, Jakub Kania oraz Bartosz Kowalczyk.

Reprezentacja dziewcząt klas trzecich z jedną uczestniczką z klas drugich w składzie: Zosia Matysiak, Alicja Brzozowska, Maria Wiercioch, oraz Julia Augustyniak w sztafecie 4 x 25m stylem dowolnym zajęła III miejsce!
Ponad to wśród chłopców na dystansie 25m stylem dowolnym klas drugich wyróżnienie otrzymał Cezary Ilecki

Naszym najmłodszym pływakom należą się ogromne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów a także wspaniałych wakacji.

Ze sportowym pozdrowieniem: Alicja Dubel, Grażyna Szmyt