Nowe strefy relaksu w Siódemce

14 kwietnia, w sobotę z samego rana, 16 wolontariuszy z Siódemki, przy wsparciu rodziców z klas 5a i 6a oraz Rady Rodziców, rozpoczęło akcję tworzenia mebli do kolejnych „Stref relaksu”.

Miejsca te zaaranżowane będą na parterze, przy sali nr 4 oraz na pierwszym piętrze przy sali 110.

Dziękujemy naszym wolontariuszom:

• z klasy 5a: Maciej, Agata, Mateusz, Dawid
  • z klasy 6a: Julia, Kacper, Tobiasz, Daniil
  • z klasy 6c: Kinga, Karolina, Adrian, Grzegorz, Roksana, Marta, Adam
  • z klasy 7b: Patrycja

Stworzone przestrzenie będą dostępne dla wszystkich uczniów, którzy mamy nadzieję) pod okiem nauczyciela dyżurującego spędzać będą miło, przyjemnie i wygodnie przerwy pomiędzy lekcjami. Wierzmy, że stworzone „Strefy” będą dobrze służyć uczniom Siódemki.

Nasi wolontariusze włożyli w pracę dużo wysiłku i serca, doceńmy ich starania.
Specjalne podziękowania dla wspaniałych Rodziców z klasy 5a i 6a, którzy dostarczyli materiały, poświęcili swój czas i wspólnie z dziećmi tworzyli „Strefy relaksu”.

Bardzo dziękujemy za wszystko:
Państwu Elżbiecie i Wiesławowi Bejmowiczom
Państwu Monice i Tadeuszowi Józwikom