Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I

W czwartek, 8 lutego odbył się XVIII finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas I. Najmłodsi recytatorzy przygotowali wiersze Wandy Chotomskiej i Juliana Tuwima.

Podobnie, jak w finale dla dzieci z klas II i III, tak i w tym, w jury zasiadła pani Elżbieta Krygowska – Butlewska, która jest ilustratorem książek dla dzieci i przyjacielem Siódemki. Recytacje oceniała także pani wicedyrektor – Magdalena Łagodzińska.

Dla wszystkich recytatorów przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy, drobne upominki, a także ufundowane przez panią ilustrator książki i kartki dla każdego uczestnika konkursu. Laureaci zaś otrzymali nagrody książkowe.

W tegorocznym finale jury nie przyznało I miejsca, natomiast pozostałe wyniki konkursu przedstawiały się następująco:

II miejsce zajęli: Arkadiusz Klimowicz z klasy 1d i Jakub Hamulski z klasy 1c;
III miejsce: Karolina Koczorowska z klasy 1b i Rafał Mrówczyński z klasy 1b
Wyróżnienie otrzymał: Szymon Braciak z klasy 1a

Gratulujemy najmłodszym recytatorom i życzymy dalszych sukcesów!

Danuta Szymanowska