Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Siódemce – klasy I

O godzinie 11:30 w holu naszej szkoły zgromadziło się sporo pięknie ubranych dzieci. To pierwszoklasiści – najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy 4 września rozpoczęli swoją przygodę z Siódemką. Uroczyście przywitała ich Pani Romualda Graffunder, która w tym roku będzie opiekować się klasą III. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka, która w słowach skierowanych do pierwszaków mówiła o rozpoczynającej się nowej przygodzie, a rodziców zapewniała, że wybór Siódemki był najlepszym jaki mogli podjąć dla swoich dzieci.

Część oficjalną zakończył występ dziewczynek z klas II i III, które zaśpiewały dla swoich koleżanek i kolegów m.in. piosenkę „Kim ja jestem, wie każdy z Was, do pierwszej klasy idę pierwszy raz”.

Po występie młodzi adepci Siódemki zostali kolejno wyczytani i osobiście przywitani przez swoich nowych wychowawców, a każdy uczeń otrzymał profesjonalnie przygotowaną plakietkę ze swoim imieniem. Potem wykonano pierwsze zdjęcia klasowe i nadszedł czas, aby udać się do swoich sal. Tam na pierwszoklasistów czekały kolejne niespodzianki – gry i zabawy integracyjne. W tych salach młodzi uczniowie będą stawiać pierwsze kroki na swojej edukacyjnej drodze.

Życzmy im powodzenia.

Więcej zdjęć…