Rodzice kontra dzieci – zabawy sportowe

W czwartek 8 czerwca przed zebraniami w naszej szkole odbyły się wyjątkowe zawody, podczas których w szranki stanęli po jednej stronie rodzice, a po drugiej dzieci – uczniowie „Siódemki”.
Zawody rozgrywane były w trzech dyscyplinach: siatkówka, piłka ręczna i koszykówka, a najważniejsze były nie wyniki, a dobra zabawa. Rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki przy muzyce na placu przed szkołą, a później drużyny rodziców i uczniów, udały się na swoje boiska. I choć wydawać by się mogło, że dzieci w starciu z rodzicami pozostają bez większych szans, to rozegrane zawody miały bardzo wyrównany poziom. Nie zabrakło jednak sportowej rywalizacji, okupionej prawdziwym potem sportowego wysiłku, co przedstawiają poniższe zdjęcia.
Po zakończeniu turniejów, Pani Dyrektor Szkoły Anetta Dropińska-Pawlicka, wręczyła puchary – dzieci wybierały najlepiej rozgrywającego swoje zawody rodzica, a rodzice wybierali najlepszego zawodnika spośród dzieci.
Oto lista wyróżnionych:

• Siatkówka: rodzic – Jacek Janiszewski, uczeń – Gniewko Barczykowski;
  • Piłka ręczna: rodzic – Alicja Dymek, uczeń – Jakub Kasner;
  • Koszykówka: rodzic – Piotr Matysiak, uczeń – Julia Przybył.

Na zakończenie rozegrano spotkanie piłki ręcznej: rodzice vs nauczyciele
Zabawy było przy tym co niemiara, a największy problem miały chyba dzieci – kibicować rodzicom czy nauczycielom.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej, a także tych w e-albumie, oraz krótkiej relacji video.

Opublikowano: 13.06.2017