Międzyświetlicowy Miting Sportowy

W środę, 7 czerwca w naszej szkole odbył się Międzyświetlicowy Miting Sportowy. W zawodach udział wzięło 8 szkół z całego Poznania: SP 11, SP 13, SP 20, SP 35, SP 46, SP 70, SP 71 oraz gospodarze czyli nasza „Siódemka. Całą impreza była skierowana do dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych, a w sumie udział wzięło ponad 100 uczestników. Wychowankowie świetlic rywalizowali w wyścigach rzędów na boisku szkolnym i świetnie się przy tym bawili. Nie straszny był nam również przelotny deszczyk, który zaskoczył nas w połowie zawodów, ale zakończenie trzeba było zorganizować w sali gimnastycznej, ponieważ zaczęło grzmieć.

Najlepsza tego dnia okazała się Szkoła Podstawowa nr 20. Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 13, a ostatnie miejsce na podium zajęła Szkoła Podstawowa nr 11. Każda z tych szkół otrzymała ogromny dyplom oraz medale, w których przygotowaniu pomagali wychowankowie naszej świetlicy. Nagrodami były również vouchery do Frajda Parku przy jeziorze Rusałka. Pozostałe szkoły zostały nagrodzone za udział w zawodach również dyplomami i medalami oraz voucherami do Kinder Parku w Galerii Dębiec.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne podziękowania za wspaniałą zabawę, gorący doping i za sam udział w tych zawodach, bo to nie zwycięstwo było w tym dniu najważniejsze co sami uczestnicy zadeklarowali  „podpisując się” odciskami dłoni pod hasłem: „Zwyciężaj bez pychy, Przegrywaj bez nienawiści.

Cała imprezę oczywiście zorganizowała świetlica Siódemki, a przy organizacji pomagali również uczniowie naszej szkoły z klasy 5d, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej oraz w naszym e-albumie, oraz na krótką relację video na naszym kanale YouTube.

Opublikowane: 9.06.2017