Pomagamy!

pomagamy

Szanowni Rodzice i Uczniowie Siódemki!

Od 7 do 21 listopada w holu naszej szkoły będziemy zbierać gry planszowe i książki dla dzieci, które przekażemy potrzebującym.

Jeśli masz w domu grę planszową, w którą od dawna nie grasz lub książkę, która stoi bezużytecznie na półce, przekaż ją innym, u których wywoła uśmiech.

Pamiętaj o tym, żeby gry były kompletne – zawierały wszystkie pionki, kostki i instrukcje, a książki nie były zniszczone.

Placówki , którym prześlemy książki to: – Szpital Powiatowy w Trzciance, – Szpital w Słupcy, – Rodzinny Dom Dziecka w Gniewie, – Powiatowy Dom Dzieci w Szczutowie, – Rodzinny Dom Dziecka „Ognisko” w Chojnicach. – Świetlica Oddziału Chirurgicznego i Leczenia Oparzeń szpitala dziecięcego przy ul. Krysiewicza w Poznaniu.

Akcja objęta została patronatem Fundacji ABCXXI „Cała Polska Czyta Dzieciom”.