Dzień Papieski

Dzień Papieski w naszej szkole – 10 października 2016 roku

Co roku włączamy się w obchody Dnia Papieskiego, wspólnie wspominamy  naszego wielkiego Rodaka – Jana Pawła II. Kolejny raz w radosny sposób chcieliśmy 10-10-2016-07_51_27-nr-04przeżyć ten dzień.
Uczniów naszej szkoły witały dziewczęta z biało-żółtymi chorągiewkami, ale tylko tych, którzy do szkoły się spieszą i przychodzą na godz. 8.00. Dziewczęta nawet tańczyły, a chłopcy, w równie radosnym nastroju, rozdawali w holu naklejki z wizerunkiem Jana Pawła II.
W czasie dwóch dużych przerw chcieliśmy zaskoczyć naszych uczniów niekonwencjonalnym sposobem uczczenia pamięci św. Papieża, otóż ks. diakon Bartosz i p. Zosia wyszli z dwóch różnych stron na boisko z gitarami w dłoniach i z ulubioną pieśnią papieża – Barką.

Zobacz więcej…